Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák v PC má zřejmě zadřená ložiska

zdravím, mám v PC větrák (ten v zadu ve skříni) a celkem dost drhne.. někdy se třeba sekundu točí a pak se zasekne a pak se zase točí a tak dokola..určitě by to chtělo nový, ale na internetu je jich hodně druhů.. Jakým mám vybrat? Podle čeho? Podle průměru ? Poraďte prosím, díky :-)

To je špatný vtip? Který to je větrák? Jako ve zdroji? A kolik má drátů 2,3 nebo 4? Jaký má průměr? 120mm?
Dokud sem nenapíšeš ani tyto základní údaje tak ti nikdo neporadí. Navíc ony ty údaje jsou vlastně vše co se ti poradit dá. Jen jedna věc závěrem. Pokud je to ventilátor ve zdroji tak PC fofrem vypni nebo ti shoří. Stačí když se to zasekne na minutu nebo víc a je po zdroji.