Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI/VGA

Dobrý den.

Mám pouze krátky dotaz.
Mám monitor BenQ XL2411Z.{144Hz}
A jelikož mám v notebooku pouze VGA konektor,a na VGA monitor běží na 120Hz pouze na velmi malé rozlišení,mám problem.
Pokuď jsi koupím DVI --> VGA redukci,A připojím kabel DVI do té redukce,pojede ten monitor už na 144Hz,nebo stále jako kdyby to byli připojeno přes VGA?

co je podle tebe dokovací stanice? A co máš vlastně za počítač?

pokud je myšlen pravý dok za použití systémového konektoru, pak samozřejmě lze použít rovnou DVI port, který je osazen přímo na doku - za předpokladu, že grafická karta má dostatečně dimenzovánu šířku pásma.