Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovaný BIOS.

Kamarád potřebuje poradit se zaheslovaným biosem. Dle jeho slov žádné heslo do biosu nikdy nezadával. Má Acer Aspire V5-571G.Poradíte co s tím? V servisu po něm chtějí 2000,-
Děkuji.
[https://lh6.googleusercontent.com/-u-68Ia3vb94/VYH  VMA_6qeI/AAAAAAAACfE/Fi6VEsrTTtI/w340-h191-no/hb1.  jpg]

To bych s jistotou netvrdil, resetoval se bios na Asus K50AF, když jsem ho celý rozdělal kvůli polití klávesnice. Všechno jsem odpojil, šupnul desku do horkovzdušné trouby na 2 hodiny 50stupňů a po sestavení mě to hodilo samo do biosu kvůli nastavení. A to byl noťas z roku 2011, tohle je z roku 2012...