Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diagnostika aut

Chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nebyl tak hodný a neposkládal by mi tu sestavu na diagnostiku aut do 20 000,- Děkuji, budu rád za jakoukoliv sestavu :-)

1.4 Požadavky na hardware a software
Ideální předpoklad
Diagnostický tester Bosch Prüftechnik

Minimální
požadavky na PC

Procesor: Pentium I / 166 MHz
Paměť RAM: 32 MB
Místo na pevném disku: 4 GB
Jednotka CD-ROM: 8x
Rozhraní: 1 paralelní, 2 sériová
Obrazovka: 15''
Rozlišení: 800x600, 256 barev

Doporučené požadavky na
systém u nového PC
Procesor: Pentium IV / 1,5 GHz
Paměť
RAM: 256 MB
Místo na pevném disku: 40 GB
Jednotka DVD: 12x
Rozhraní: 1 paralelní, 2 sériová, 2 USB
Obrazovka: 17''
Rozlišení: 1024x768
1 volná pozice ISA pro kartu KTS
Operační systémy

MS Windows 95 B, C
MS Windows 98
MS Windows Me
MS Windows NT 4.0
MS Windows 2000
MS Windows XP

info_czs.pdf

P.S. Na koncern je nejlepší kocernová diagnostika, na Renault zase Clip a na Citroeny zase Lexia. Pokud se po něčem teprve poohlížíte, tak za mě se koukněte na Ati Vivid Workshop (uni data pro servisní práce) a potom koukněte či si nechte nabídnout k testování toto: autocom.se (zastoupení, ale origo si dohledáte).