Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 14 tisíc

Zdravím,
kamarád shání nějaký noteboom do 14k. Jeho jediným požadavkem je, aby na tom rozjel Farming Simulator 2015.

Co jsem tak koukal, Lenovo Z50-70 by bylo nejspíše nejlepší volbou. Ale nechám to na Vás.

Díkes.

PS: Dokonce ani on nemá představy o herním notebooku,takže to, že notebooky nejsou na hry, si nechte pro sebe.

Nějak mi uniká smysl tohoto dotazu. Když jsem se podíval na obal hry tak je tam uvedená minimální konfigurace.

Minimální HW nároky
OS: Windows Vista, Windows 7 nebo Windows 8
Procesor:2.0 GHz Intel nebo AMD
Operační paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: s 512 MB VRAM - GeForce 8600 nebo ATI Radeon HD 2600
Internet: Širokopásmové připojení k internetu
Místo na disku: 3 GB

Podle toho si snad dokáže vybrat NTB každý. Kuba zemědělec (můj synovec) ji koupil, tu FS2015, za nějakých 450,-.
A s přehledem to hraje na snad nejméně výkonné patnáctce Lenovo B50-30 kterej koupíš za 6 litrů.
Co tady teda chceš řešit proboha?