Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne Windows

Po spuštění PC normálně nabootuje, najedou Windows (mám XP), ale zůstanou viset a nenačtou se celé. Žádná hláška, jen občas problikne kontrolka HD, jinak klid. Nepomůže ani start z poslední funkční konfigurace ani start v nouzovém režimu (přes F8). Přitom jsem na PC nic hardwarově neměnil. Nedá se to nějak opravit přes konzolu zotavení?

Mám XP Profi. Na účet se vůbec nedostanu. Zůstane to viset ještě před přihlášením na účet. Nejvíc mě naštvalo, že mám vytvořenou image Acronisem a po obnovení obrazu partišny mi to dělá pořád to samé, jako by byl problém na disku. Zkoušel jsem opravit Windows instalačkou z CD (recovery console)a při opravě se před koncem instalace PC rovněž sekla a nepokračovala, jako by byl problém spíše na disku. Už jsem to vzdal, disk přeformátoval a odpoledne začnu novou instalaci.