Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem High Perfomance GPU

Dobrý deň. Mám grafiku AMD Radeon HD 6300m series a ATI Mobility Radeon HD 4200 series a keď chcem v AMD Vision Engine control centre zmeniť namiesto šetriacej grafiky výkonnú grafiku tak mi obrazovka len 2x preblikne a znova tam je šetriaca grafika.
Skúšal som aj reinstall ovládačov a bez zmeny. Vopred ďakujem za rady.

Tak ti nejaky "odbornik" uz znicil recovery oddiel. Nainstaluj tam spravne ovladace z webu vyrobcu notebooku, presne pre ten model a tie Win. Vseobecne ale nechapem co chces prepinat na ploche. vykonna grafika sa zapne ak sa napr. spusti 3D aplikacia, zavisi od ovladacov.