Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Novej pc a problém při spuštění

AHOJ

Koupil jsem si novej pc. Při spuštění mi tam najede todle ... [zkces.jp g]

Prodejce mi psal ,že bude nainstalovaný windows ,ale ,když mi najelo todle ..tak sem vytáhl svoje cd windows 7 a chtěl nainstalovat přes bios ...jenže při instalaci sem dal upgrade a napsalo ,že mám vyjmout cd a restartovat pc a že najede windows a potom vložit znova disk a instalovat . Když sem to restartoval najelo mi zas to stejne [zkces.jp g]

Co stím ? Nejsem počítačovej genius :d
Upravená veľkosť písmen. (los)

Ne v klidu pomotal jsem to já ...protože napsal ,že tam bude nainstalovaný operační systém ...ale ne že win

Jen mi jde o to , jak mam ten windows nainstalovat když tam dam upgrade a řekne ,že mám vyndat disk a restartovat pc a stejnak mi tam najede furt ta blbost :D