Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP sp3 Crash/ zamrznutí

Dobrý večer, Dnes ráno mi házel počítač po zapnutí error OS (viz mů učet, jestli to tam jde najít...) Tak jsem se pokusil celý systém přeinstalovat, jenže po přeinstalaci mi vždy v rozmezí Welcome okna až po 5 minutách normálního bědu totálně zamrzne obraz přestane reagovat a do USB přestane běžet proud ... pokoušel jsem se přeinstalovat to znovu (asi 3x) ovšem se stejným výsledkem... DVD bylo vždy funkční i nedávno... tak nevím...
Díky moc za všechny odpovědi.

Nainstaluj windows nanovo a nainstaluj spravne drivery z webu vyrobcu dosky a grafiky.

Grafarna nepotrebuje ziadne watty, ale prud na 12V vetve. Z toho vyplyva ze nemas pozerat cisla vo W, ale prudy na 12V vetvach. Nejaky "400W" srot moze byt na 12V aj slabsi jak "350W", a oba mozu byt na 12V aj len realne 150W apod