Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SDcard reader a problém po probuzení pc

Zdravím,

Řeším už celkem dlouho problém se strejdou googlem a pořád nic. Jde o to, že v tabletu s win 8.1 mám micro sd kartu. Ta funguje naprosto bez problému. Do chvíle než přejde do režimu spánku a dojde k probuzení. Ve správci zařízení je pak chyba. Nejdříve to byla chyba 43 a po pár pokusech a několika dnech bádání se změnila na 10 (power managment error). Ve chvíli kdy kartu vyjmu a vložím zpět, je vše ok. Pokud odeberu nebo zakážu zařízení a zpětně aktivuji chyba je tu stále, dokud nedojde k restartu win nebo vyjmutí a znovu-vložení karty. A celkem mě to začíná obtěžovat.
Někdo nějaký nápad, který jsem na googlu přehlédl nebo nějaká rada z osobní zkušenosti ?
Všem předem díky.

Jde o tablet Lenovo Miix 3 64gb 10" , Karta je kingston micro sdxc c10 64gb.

Ked to cele obnovis na stav od vyroby, a nic tam nebudes instalovat ani updatovat, a skusis to, tak to funguje jak?
vsetko co sa tyka sleep je vec ovladacov a BIOSu. Kedze obe veci robi dementny cinan, tak je to na p*. Idealne je nepouzivat S3 ale S4. S ovladacmi z recovery by to ale malo fungovat.

Od vyroby stejna chyba. Po vsech aktualizacich a vsemoznych driverech neustale stejne. Ze pujde o bios (na tabletu nulove nastaveni) nebo drivery je mi jasne. Je to urcite softwarova zavada, ale uz nevim co s ni. O.T. Dneska si clovek nevybere. vsechno dela cina :-D

Tak updatni vsetky ovladace, najprv updatni Win vsetko z autoupdate, potom ovladace (rucne) z webu vyrobcu NTB, mas tam uz Win8.1? Ovladace mas pre Win8.1? Ta citacka tam je vstavana alebo to je nejaky crep do USB?

(P.S. dobre by bolo si pozret v spravci zariadeni VID a PID ze co to je za citacka, a podla toho skusit aj aktualne ovladace od vyrobcu chipu)