Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké ISO od LENOVO stáhnout?

Dobrý den,
Zhroutili se mi WIN 7 a nešla ani obnova PC pomocí recovery partition. Bylo poškozené. Patrně díky mými experimenty s UBUNTU. Koupil jsem u Lenova Recovery soubory. Na adrese jsou 4. Vidět můžete zde. Jaký z nich mám stáhnout? Hlavně mi neříkejte že všechny.:-):-)
Názvově jsou stejné, ale velikostně naprosto odlišné.
Díkec

Já bych zvolil postup -sehnání instalačního dvd Windows (32 nebo 64bit podle toho co jsi tam měl nejspíš 64bit) instalace, stažení ovladačů http://support.lenovo.com/cz/cs/products/desktops- and-all-in-ones/ideacentre-b-series-all-in-ones/id eacentre-b320
+ zadání klíče na nálepce na lenovu a aktivace Windows. Je to složitější ale výsledky jsou lepší.

Výrobce do instalace přidává různé sračky. Pokud už to máš koupené stáhni to všechno a vypal. Názvově nejsou stejné na konci mají CD1 ..CD4 a podle toho pořadí se nejspíš -logicky-nemusí být pravda - vráží při instalaci do lenova.

Byla blbost zaplatit za přístup k něčemu co znovu bude obsahovat vnucený Lenovo bloatware. SW politika Lenovo nepřipouští možnost selektivního výběru volby aplikací při re/instalaci z recovery DVD s právem rozhodnout se, že uživatel nechce bloatware instalovat.
K dotazu lze říci jediné, nechť si podpora Lenova zareaguje a doplní informace k ISO. Dotaz hezký, logický, nicméně na špatném místě položený. Peníze shrábl někdo jiný, tak ať maká on.

Dobrý den,
Díky za všechny rady. Nyní to mám stažené a nainstalované. Mám ale problém. Celý systém je anglicky. Co s tím. A ještě to vypadá, že ovladač na monitor je chabrus. Nejvíce mě ale trápí ta čeština. Prosím o pomoc.
Díky