Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E8400 vs A6 6400K????

Zdravím,nevím jestli si mám pořídit nějakou tu grafiku GeForce(Gainward GTS250 512MB) na Aukru k mému Intel E8400 nebo vyměnit za A6 6400k využívat integrovanou 8470D????hraji již přévážně jen multiplayer Battlefield bad Company 2...předem dík za názor...

Určitě bych nekoupil starou žravou nV 250 a ani výměna za FM2 A6 asi není to správné řešení, jelikož bude potřeba i deska a trojkové paměť moduly.
Pokud máš tu Intel sestavu pojízdnou, tak se podívej na některou nV 740 malá spotřeba výkon nesrovnatelný s IGP.