Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Camprzjlík pod klávesu

Upadla klávesa z klávesnice notebooku. Byl jsem pověřen ji zakomponovat trvanlivě zpět. Google jsem se zeptal na camprjzlík pod klávesnici, neboť původní je zlomen, ale přes vyčerpávající popis a přesné označení mi to nic nenašlo. Chtěl bych totiž ten camprzjlík koupit nový, klidně do zásoby. Ale zdá se, že jsou různé velikosti, jaké překvapení. Víte někdo co hledám? Díky!

Můžete sem napsat vyčerpávající popis camprjzlíku abychom mohli společnými silami jít za naplněním Vaší vize trvanlivého zakomponování?
Závěsů je více druhů a je třeba jej jednoznačně identifikovat. Bez dalších informací nelze pomoci.

Asi stejně široký jako dlouhý, nahoře má takové panty, uprostřed má panty a je ze dvou částí, které se uprostřed kříží, klasika jak u všech druhů camprjzlíků. Determinovat by se asi dal, dle notebooku, ze kterého pochází. Je to Asus a camprjzlík tam pasuje i z HP. Teď mi ale chybí v HP :D

EDIT: tak asi jen ze starýho notebooku..
http://www.nbservis.cz/vypadla-klavesa-nebo-dve-za dna-katastrofa/

Váš smyslný popis camprjzlíku mě nezorientoval. Jezdím škodovkou a upadlo mi pravé zadní kolo. Můžete mi poradit čím ho nahradit?
Nachysteje si produktové číslo a oslovte s dotazem Asus servis zda jsou schopní dodat jednotlivý díl a nikoliv celou klávesnici. Případně stejný vzít z jiného notebooku.