Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po instalaci OS není 2. oddíl přístupný

Čau,
nainstaloval jsem si znovu OS kvůli tomuto problému - http://pc.poradna.net/q/view/1437853-preinstalace- os-data .
OS jsem teda nainstaloval na oddíl C:\ a oddíl D:\ jsem nechal být. Po instalaci jsem dostal upozornění, že se oddíl D:\ se bude kontrolovat nebo tak něco(o formátování tam nic nebylo), ale teď když jsem v "Tento počítač", tak oddíl C:\ otevřu v poho, ale když se pokusím dostat do oddílu D:\, tak mi to napíše, že není přístupný. A tak se ptám jestli se něco musí změnit v biosu nebo jsem tak blbý, že jsem něco přehlédl, jak se měl kontrolovat ten oddíl D:\ po nainstalaci OS.

Nastavil jsem ve vlastnostech, aby mohl jít do oddílu D: ,takže už se dostanu k souborům. ALE oddíl D: mi ukazuje, že má jenom 151 GB kapacitu jako oddíl C: , ale přitom oddíl D: měl původně něco přes 300GB.

Udělal jsem tu kontrolu. Ve správě disků mi naskočila původní kapacita. Ale když jsem šel do Tento počítač, tak tam byla stále kapacita 151GB, tak jsem PC restartoval a teď je i ve správě disků kapacita 151GB. Hmm.. pokud to jinak nejde, tak si vemu důležité soubory a oddíl D: naformátuji.