Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty za výkonější

Dobrý den potřebuju poradit. Chci vyměnit grafickou kartu za výkonnější ale nevyznám se v tom jakou vybrat v testu Novabench jsou grafická karta spolu s diskem slabá místa. Takže chci provést výměnu g karty a poté zvýšit kapacitu disku nebo vyměním. Specifikace: Pentium 4 3,20 Ghz, 1,99GB RAM 37GB disk, intel r 82915g gv 910gl express chipset family ( dle předchozí rady, protože pc nestíhá video online přeinstalován os což opravdu pomohlo, ale videa se sekají stále) moje představa investice cca 500 ,- (nemusí být nová) všem předem děkuju

Do tohohle už novou grafickou kartu asi určitě neseženeš a starou možná už leda tak v muzeu. Za těch 500kč v dnešní době možná seženeš výkonnější počítač (na videa, na hry asi ne) třeba v bazaru. Tady bude problém celkově s PC, upgrade grafické karty ti jistě nepomůže. Doporučuji ti si našetřit nejlépe desetinásobek nebo více a koupit nový nebo z bazaru. Protože do tohohle nemá nejmenší smysl investovat, to ho vážně raději prodej a kup jiný, a nebo si kup tablet.