Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 10 phone update

Dobrý den, chtěl bych si updatovat telefon na Win 10. Tak jsem si stáhnul Windows insider a kdyz si vyberu jestli chci Pomale nebo rychle aktualizace, tak se system rebootuje a po zapnutí bych mel jit do nastavení - aktualizace telefonu a tam by měla být aktualizace, ale já tam žádnou dostupnou nemám. Nevíte jak to? Děkuji

V některých telefonech, v určitých oblastech a u některých mobilních operátorů se nemusí Insider Preview podporovat. Pokud telefon není na seznamu a v části Registrace v aplikaci Windows Insider nevidíte žádné buildy Preview, potom váš telefon není podporovaný a do budoucna podporovaný být může a nemusí.