Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Imunizace ve SS&D

Po stažení a nainstalování aktualizace jsem přešel na položku imunizace, která podle všeho proběhla dobřa. Jenže když jsem dal znovu zkontrolovat tak mi to napsalo, že 60 dalších blokování je k dispozici a ať provedu znova imunizaci. Nevím, co s tím, protože se to pořád dokola opakuje. Poradíte prosím?

přesně takhle to dělám a vždycky se mi zabrazí zelené zatržítko s tím, že 10800 škodlivých produktů je nyní blokováno. Pak dám znova zkontrolovat a zobrazí se tabulka: 10740 škodlivých produktů je již blok., 60 dalších blokování je k dispozici. Prosím proveďte imunizaci...
Celá situace se pak opakuje.