Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka zhasne a už nenaběhne.

Dobrý den,

Chvíli jsem na svém pc a pak zničeho nic zhasne obrazovka. S počítačem se nedá nic dělat, tak jsem nucen ho restartovat.

Dřív se mi to stávalo 1x do měsíce a to, když jsem to obnovoval z režimu spánku. Většinou to byla náhoda, ale teď to dělá pořád!!

Prosím poraďte.

Děkuji za odpověď.

odnest do servisu

nebo musis identifikovat pricinu

v nastrojich pro spravu je prohlizec udalosti

muzes zkusit spustit system z live cd ubuntu, jestli to bude delat taky

otestovat pamet memtestem

co mas za zdroj?

je to obrazovkou (monitorem) nebo pocitacem (bednou)? Zkus monitor pripojit k jinemu PC (notebooku).

Nevím jestli je to počítačem, nebo monitorem. Mám starou obrazovku k notebooku připojit nelze. Jiný stolní počítač nemám.
Včera jsem si stáhl nějaké ty soubory. Monitor se začal vypínat po té co jsem ty soubory stáhl. Soubory jsou už vymazány. Projel jsem to antivirem i RogueKiller a pořád to zhasíná. Windows mi nenačte body obnovení např. z poslední windows update bod obnovení nikde není. Jak to?