Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Siemens SX1

Viděl jsem u kamaráda N-Gage a tak mě to uchvátilo, že si asi budu muset koupit něco Symbianovýho. Pamatuju, že byl dřív hodně vychvalovanej SX1, tak bych se chtěl zeptat - má ještě dneska smysl kupovat tenhle mobil, nebo mají nový mobily nějakou závratnou výhodu oproti SX1?

SX1 byl na vou dobu dost vybavenej a nadupanej telefon, nybrž v dnešní době megapixelovych fotoparatu, podpory 3G, dislejů s 262tís. odstínů barev atd. je dost pozadu. Záleží kolik do toho chceš investovat. Káždopádně bych doporučil symbianové Nokie řady N, ale cenově se tito telefony pohybují kolem 10-15tisíc a výš. mobility.mobilmania.cz tady to omrkni, najdeš tam srovnávací testy, recenze a vše potřebné:-)