Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde stáhnout freeware

Když si chci stáhnout freeware program např prohlížeč (opera,mozilla), měl bych ho stáhnout na oficiálních stránkách autora, nebo stačí na portálech typu stahuj, instaluj, slunečnice apod?

ty mluvis o freeware, ale v dotazu jsou zminene programy opensource ;-) a jak znamo opensource neni totez co freeware

najlepsie je ho stahovat s oficialnych zdrojov, pretoze aktualizacia je vzdy prva(vacsinou) na oficialnom zdroji a az potom rozne slunecnice, stahuj to distribuju ku sebe. ak vsak preferujes vsetko pokope, tak potom by som stahoval z: www.freewarefiles.com. ja osobne preferujem www.betanews.com, ktore sa skor zameriava na horuce novinky a uz sa mi stalo, ze tam mali aktualizaciu skor ako na oficailnom zdroji.