Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový zdroj problém nerieši

Zdar neviem ,ako vyriešiť problém z napájaním,pretože mám ku kompu pripojený aj LCD TV .To znamená monitor + tv.Ide o to ,že to niekedy neutiahne a pri nabiehaní sa zobrazí logo a ostane to tak,zamrzne to.Keďže som sa o tom bavil aj z ľudmi od fachu vyzeralo to na zdroj.Tak som svoj 350W vymenil za 600W.Nerobí to vždy stane sa to cc 1 krát za týždeň.Podstata je že výmena zdroja nepomohla.Grafika je slabá a dodatočné napájanie nemá a pravdepodobne to doska neutiahne.Skúšal som aj iné grafiky ,bez dodatočného napájania ,ale bolo to ešte horšie,zamrzalo to častejšie,keďže boli o niečo výkonnejšie.Komp je starý asi cc 9 rokov takže piny na doske sú 24pin a 4pin.Existuje riešenie?,dík.

Nerozumím! Takže znovu!
Jak ta sestava je vůbec zapojena a zda nefunguje po připojení toho TVP, ale funguje s nějakým jiným monitorem, nebo jak to vůbec je.
Vůbec není poznat, oč jde, nedokázal jste to písemně sdělit ostatním.
Pozn.: Možná zemní smyčka, pokud je TVP vybavena dvoukolíkovou zástrčkou, pak zátrčku otočit, pripadně zkusit s odpojenou anténou.

jasne píšem ,že mám pripojený aj tv ,bez neho to ide v poriadku a na upresnenie .pripojený mám 15 metrový vga kábel do obyvačky a aj aktívny 10m usb predlžovák plus bezdrátová klávesnica,myš a samozrejme aj drátová myš a klávesnica v izbe

Monitor, tedy i TVP (televisní přijímač) mají vlastní napájení, které se zdrojem v počítači nemá nic společného. Leda v případě použití UPS.
Neexistuje řešení, pokud se na to někdo osobně nepodívá. Mimo mizerného zdroje, který jste odvážně vyměnil za jeden z největších šuntů, je problém dlouhodobého ničení kondenzátorů na desce a ostatních komponent nekvalitním zdrojem. Může to být prostě cokoliv.

Čǐst se snažím, ale vy píšete jako čuně, zkuste si to nejdříve po sobě přečíst. A až teď jste se uráčil sdělit podstatné informace, jako 15 metrů(sic!) VGA datového kabelu a další zhůvěřilosti. Takže zemní smyčka a doporučil bych akutně nechat provést revizi té elektroinstalace, než to někoho zabije. (Raději jsem se zcenzuroval)
Pozn.: Dva monitory znamenají pochopitelně více práce pro HW.

tvrdíte ,že zdroj je šunt,súhlasím ,ale snáď uznáte ,že tento novší je lepší,ako mercury 350w na tom sa snáď zhodneme.čo sa týka kondíkov aj napriek tomu ,že 9 rokov to ťahal ešte väčší šunt,aký mám teraz sú v perfektnom stave.nechápem čo to tu plácaš za nezmysli ,že odporúčaš nejakú revíziu než to niekoho zabije .to trochu prehánaš sa spamätaj človeče a netáraj tu takéto nezmysli to už je naozaj moc čo dávaš.telka má síce svoj zdroj,ale grafika predsa musí ten signál pretlačiť až do tv.
tvrdíš ,že som nespomenul kábel a usb predlžovák a čo ti to pomohlo,ako vidím nič ,preto som to som nechcel dať,lebo som vedel ,že sa toho chytíte aj tak vám to nič nepovie.
čo sa týka tej zemnej smyčky v tv mám anténny galvanický oddelovač kôli rušeniu,ktorý funguje dobre ak máš teda na mysli to.poprípade sa vyjadri bližšie k tej zemnej smyčke a hlavne na mňa nezavolaj hasičov buď tak dobrý,nič tu nehorí buď v klide.