Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový smartphone

Dobrý den, nějaký smartphone okolo 4-5 tisíc?
Aby si poradil s jakoukoliv hrou
dobrý foťák
hezký design
Infraport,NFC pokud nebude nevadí
Aby to nebyla nějaká no name značka
HD Rozlišení
4,5 a více palců
Nejlépe 2 GB Ram
Děkuji

Mas rozsahle pozadavky a poloprazdnou penezenku, to je problem.

Bud ustup v pozadavcich nebo pridej penize, to co jsi napsal je domenou top modelu a ty stoji ponekud vic.

Co datova sit, internet, budes pouzivat, protoze jestli ano, tak potrebujes LTE, muj nazor je, ze kupovat si dnes foun bez LTE je totalni hloupost.

Dva "levnejsi" tipy bych mel bez ohledu na splneni tveho financniho limitu, at vidis, kolik by bylo treba pridat:
Samsung Galaxy S4 i9506
LG G2 (ale pozor!!! cca. 10GB uzivatelskeho prostoru bez moznosti rozsireni o sd-kartu, pro me osobne nemyslitelne malo)