Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesy při vypínání pc

Zdravím :)

Chtěl bych pomoct s problémem, který začal nedávno na mém pc. K věci...vždy když vypnu pc, tak mi tam po 5 sec vyskočí tabulka, že na pozadí běží nějaký proces, ale strašně rychle zmizí a ani to tam žádnej proces neukazuje. Je to tak už dýl, ale dřív předtím jsem to nějak ignoroval. Mám windows 7.

70 procesů je mírně nadprůměr, ale nemusí to být žádná hrůza. Někdy pomůže vypnout některé zbytečné služby Windows 7 (Gouglí, ovšem se zásahy raději opatrně). Co ti běhá v msconfig? Nutné tam není nic. Nech tam jenom to, co nezbytně potřebuješ k životu počítače a svému (když nevíš na co to tam je, tak to zakaž/zruš). Zkontroluj si taky Plánovač úloh, jestli se ti odtud nespouští něco, o čem nemáš tušení.