Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klávesnice

Zdravím,
když jsem zapnul PC ze spánku,tak přestala fungovat klávesnice a i když jsem zkoušel ve správci zařízení znovu nainstalovat ovladač,tak nejde ani po stáhnutí tedy ručně, nejde po restartu,obnovení systému. Klávesnice funguje jen v nouzovém režimu.Vypisování chyby kód 28 a 10.Prosím o radu.
MB G41M-P33 combo,cpu Q6600,GPU GF 650TI BOOST

Ve správci zařízení je neznámé zařízení a pokud dám vyhledat ovladač,tak se ukáže že software nebyl úspěšně nainstalován.Klávesnice i když nefunguje,tak je zapnutá a svítí. Když ve správci zařízení odinstaluji neznámé zařízení a restartuji PC,tak klávesnice funguje do té doby než se restartuje po druhé a nebo se pokusím o instalaci ovladače.Dělají to tři zkoušené klávesnice,které jsou ve druhém PC funkční.

kdysi jsem to tu psal, ale uz to nenajdu, stalo se mi to totiz pod Windows 7.

Pokud klavesnice funguje v setupu BIOSu a nefunguje jen ve windows a nejde nainstalovat, tak mohlo dojit ke smazani USB ovladace klavesnice ze system32, Windows si totiz nejakym zpusobem ten ovladac smazaly. Konkretni soubory, ktere staci prekopirovat do System32 ti uz nepovim, ale nasel jsem tehdy reseni pres Google, tak snad ho najdes take, pokud je to stejne, co se stalo me.