Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet se pomalu nabiji

Když jsem dal tablet to zásuvky a při tom normálně pracoval (textový editor, adt.) tablet se nabil za hodinu třeba z 15 % na 25 %. Asi tyden se děje to, ze že zásuvky se dokonce nabíjí pomaleji, než je spotřeba při stejné činnosti a kdyz ho dám na externi zdroj, tak se energie "prelije" třeba až za 5 hodin (drive tak za 2), kdy je baterka vycuclá.
Tablet je Samsung Galaxy Note edition 2014 displej na 35 % a mam ho půl roku. Android 4.2.2.
Netušíte někdo, čím by to mohlo být?

• Tak ono casem ta baterka strati na vykonu, ale takle radikalne?
• Mam za to, ze stale pouzivas stejny SW u uvedeného TXT editou (mezi nama, jsou to ve smes nenarocné aplikace) .etc, urcite bych zkusil jinou dobijecku, bohuzel .apk na android, ktera by dokaza zjistit stav a zdravy baterie neznam (android pouzivam zridka).
Prozatim bych to videl na problém s dobijeckou.

Tak pokud to neni nabijecka a nic si s telefonem nedelal nestandardniho (nepovedeny root ...), tak jeste zkontroluj, jestli ti to nevytezuje nejaka nove stahnuta (aktualizovana) aplikace, spravce nabijeni tam snad mas, pripadne ji odinstaluj. Jestli nic, tak jak uz bylo receno, vyzkouset jiny kabel a obnova tovarniho nastaveni, to stejne v servise udelaji jako prvni, nasledne reklamace, vypada to na hw zavadu baterie nebo tabletu.

Jinak obecne tohle se stava a muze za to vadna nabijecka, ale to zjevne neni tvuj pripad.

Nejak som to celkom nepochopil ale principialne moze blbnut baterka alebo aj kontakty k baterke apod. Skusil by som ju odpojit na par minut alebo ak je na tom tablete nejaka dierka na odpojenie baterky tak tam cosi strcit na par sekund, nech sa v tom resetne nejaky mikrocontroller.

Tak u mě opravdu nabíječkou, zatím mi přišly tyhle bazmeky za dvacku
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p 4712.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XUSB%2BFemale%2Bto%2B3 0pin%2BWall%2BChargers%2BAdapter.TRS0&_nkw=USB%2BF emale%2Bto%2B30pin%2BWall%2BChargers%2BAdapter&_sa cat=0
a s těma a starší nokiáckou nabíječkou od E52 (mikro USB na které je uveden proud 1,2A) to nabíjí cca rychlostí 1% za cca 5-6minut, to je úplně někde jinde než s tou asi vadnou originální nabíječkou.
Ještě mi doufám přijde z číny "originální nabíječka s kabelem", tak jestli bude fungovat tak by to mělo být ještě rychlejší(2A).
Zatím spokojenost :-)