Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přední usb

prosím o pomoc se zapojením prehistorické bedny :) , jedná se mi o přední usb, již z nich nelze nic vyčíst, dostupné barvy červená,hnědá,žlutá,modrá,bílá,črná,oranžová,zelen á díky za každou pomoc

deláš z lidí blbce ? k čemu vypisuješ barvy pastelek ze škatule prvňáčka ? každej číňan si to značí jak ho napadne

proste vem multimeter a dohledej kde kterej drát končí na konektoru, k tomu fakultu informatiky studovat potreba není

.... :puff: