Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění biosu při každém startu

Dobrý den,

včera jsem přeinstaloval počítač. Dnes jsme stáhl všechny doporučené aktualizace, ale teď při každém zapínání počítače naběhne bios a musím ho zavřít a pak se normálně zapne počítač. Tudíž by mě zajímalo jak se toto dá vypnout, aby se mi nezapínal pokaždé bios?

Děkuji.

Kdyby se ti BIOS nespustil nebude ti fungovat počítač vůbec, máš tedy na mysli setup BIOSu. Ale nebudeme se chytat za slovíčka ;-). Na vině by mohla být vybitá baterie na motherboardu, ale to je dost nepravděpodobné, takže abychom začali od toho nejzákladnějšího - ze setupu určitě vystupuješ s uložením (obvykle F10)?