Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo do biosu

Zdravím potřeboval bych přeinstalovat PC HP Compaq DX2400 a chce to heslo do biosu. Hledal jsem jestli mají nějalé univerzální základní heslo ale nic jsem nenašel může mi někdo poradit? Děkuji

Clearing Password using the Jumper
1. Turn off the PC and unplug the the power cord.
2. Move the jumper cap on jumper CLPWD to pins 1-3.
3. Plug in the power cord and turn on the PC.
4. Hold down the F10 key during the boot process and enter BIOS setup to enter any custom
BIOS settings.
5. After changing or clearing the BIOS passwords, turn off the PC, and then replace the jumper
onto pins 3-5

Do translatoru si to uz snad das...

Odblokovanie prístupu do notebookov IBM/Lenovo aj iných značiek (Toshiba, HP, HP Compaq, Acer, DEll), úkony zahrňujú odstránenie prístupových hesiel do konfigurácie-BI OSu/ pri spustení , odblokovanie osobne na počkanie aj poštou do 24 hodín, www. pcx. sk, tel: 0911347123, email: pcx@pcx. sk,tag:odblokovanie lenovo,heslo IBM,ibm bios heslo,Lenovo Supervisor Password,Power-On Password,