Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paragon

Zdar.
Prosím o pomoc. Našel jsem doma paragon na cosi, co je na něm pojmenované jako HOMEFRIE. Stálo to 800 Kč. Nevíte čemu se tak říká?
Dík

Toto téma rozhodně nepatří do sekce Ostatní. -> Pokec (Kurt)

loading...

Proč mě napadají úplně stejný blbosti :-D
Ze srandy jsem na to pustil Gůgla a co našel:

Username:, homefrie.*. Age:, 60. Sex:, Female. Location:, World > Europe.

homefrie
MySpace Profile - katayyyy, 20 years old, Female, SCHENECTADY, NEW YORK,

Name, Homefrie. Joindate, November 07, 2006. Icq Number. Aim Name. MSN Messenger, maida.k@hotmai ...

Možná je to ouplně jinak, ty kujóne ... ;-)