Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přepínat grafiky v notebooku

Dobrý den, prosím Vás mám notebook Acer Aspire E 15 E5-551G-87LH.
Ten notebook má dvě grafické karty:
AMD Radeon R5
AMD radeon R7 M265, ta je samostatná.
Já bych potřeboval vědět, jak by se daly ty grafiky přepínat, když si tam spustím nějakou hru, například
u WWE 2K15 mi Launcher ukazuje jen tu R5 a v catalystu mám nastaveno na maximalní výkon, ale jede to na té R5, tak bych to chtěl přepnout.
Předem děkuji za Vaše rady.

Ked to obnovis z recovery a nic nebudes aktualizovat ani updatovat tak to urcite pojde spravne. Pripadne nainstalit aktualne z webu vyrobcu NTB.
Nepozeraj si co ukazuje nejaky launcher (to je principialne irelevantne) ale ze jake mas FPS a porovnaj s benchmarkami.