Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor k notebooku

ahoj,
mám takový dotaz, šel by k notebooku připojit monitor? Myslím to tak, že bych na ntb pracoval a na připojeném monitoru bych hledal třeba něco na webu?

Snad jsem to dobře napsal :D

loading...

Pedrosoo, tak tys to pochopil kvalitne,... -.-
Jednoducho pichne do HDMI/VGA/DVI konektrou kabel, druhy konec do monitoru, ak ma notebook s OS Windows, stlačí WIN+P a zvoli rozšíriť monitory. Takže on to psal spravne, len tys tu psal somariny.