Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice a myš USB porty

Dobrý večer,
rád bych se zeptal na to jak poznám zda mi moje nová myš a klávesnice budou fungovat na mém PC, když můj PC má pouze USB porty 3.0 a 1.0 a klávesnice i myš mají USB porty pouze 2.0? Pro info, odkaz na myš je zde: produkt a na klávesnice zde: produkt
Děkuji předem všem ochotným :)

můj PC má pouze USB porty 3.0 a 1.0

tak to bych chtel tve PC videt, spis ma porty usb 3.0 a 2.0 nemyslis?

usb 1.0 bylo nekdy pred vic jak 10 lety

a mimochodem usb 3.0 je zpetne kompatibilni, takze ta klavesnice a mys bude fungovat i tam.

Edit: Jo a A4tech nic moc, ale asi chces usetrit a proste az to A4tech odejde, tak za dva roky koupis nove.

Pravda, v tomhle jsem naprostý negramota :D takže ano máte pravdu, USB port 1.0 nemám :D I tak velmi děkuji za radu a přeji hezký zbytek večera :)
Ze zkušeností mých známých jsem si ji koupil, kámoš ji má už rok a půl a zatím žádný problém samozřejmě chyba může u mě nastat klidně hned nebo taky až za ty dva roky, ale to si myslím že už budu mít dávno jinou, vzhledem na moje nároky :)