Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista

Pozor všem co si chtějí pořídit Vistu:x::x::x:
OS Vista přes 200 systémovej chyb a plno zbytečnech programů:x:které berou pŕi startu 100% CPU na 3min. a při vypínání OS Vista se dodatećně vypíná FIREWALL jako chybný soubor:!::!:

Doporučení:beer:: Pořiďte si Vistu až bude na trhu známa a až se odstraní chyby.

PS: Potřebuje CPU: nad 3GHz a Grafiku: nad 512MB RAM: nad 2GB:x::x:
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

ne-e, to jsem nemyslel, mám na mysli toho týpka na YouTube.com, kterej předvádí, jak za dvě minuty nainstalovat Visty i s manuálem do skartovačky :-)

jojo, to je moc pekne video ;-) i tam mel ovsem s instalaci potize. Ovsem podstatna z toho videa je jeho zkusenost s instalaci Visty na novy harware, jak rika, mel novy hardware, presto visty behem instalace nemy problemy, po instalaci nenalezeny hardware a pri provozu mnohokrat modra smrt. Proto nainstaloval pak visty do skartovacky. Jinak mnohem vetsi *rack* je windows XP media edition.