Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus/worm v ICQ... jak se ho zbavit?

Ahoj, kamaradce se v PC usadil nejaky virus/worm, rozesila se pres ICQ , zprava vzdy obsahuje jen toto:

usa.html Ahoj

To ceske "Ahoj" tam je docela zakerne. Nenasel jsem na webu nic, zadnou zminku, co je to za breberku a hlavne JAK SE TOHO ZBAVIT. Netusite nekdo? Aktualizovany Avast si s tim neporadil.

Hlavne na ten link neklikejte, ja fakt nevim, co to dela. Abyste me potom nepranyrovali...

Diky...

Me to posledni dobou prislo asi od 5-ti lidi... obcas se to da na zacatek jejich zpravy a nejhorsi je to, ze pokazde mi prijde jina adresa, ktera vsak vzdy ma v nazvu NUCLEAE, NUKE, USA.... a ja no jedenkrat nechtene klikl pri rolovani, takze nevim, zda tez nechtene odesilam. Dneska provedu vetsi NODaci, SPYBOTaci a A-SQUAREaci a snad to pomuze :-D (pokud jsem byl tez infikovan (log. my PC):) Uvidime....

Vysvětlení najdeš ve třetím vlákně podobnéhu rázu co se ti tu ještě najít nepodařilo.

Navíc je v těchto vláknech solidně popsáno že je to vir, tak snad tu na poradně není tolik idiotů co na to kliknou.

A pokud ti jde o bezpečnost ostatních tak nevytahuj vlákna starší než Jeruzalém a zkus se zabývat těmi aktualnimi.