Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel s micro usb na obou stranách

Pořídil jsem si DAC Fiio E18 a propjujoval jsem ho s mobilem pomocí přiloženého kabelu, který měl na obou stranách micro usb male konektor. V balení byly prozíravě dva, ale jeden nefungoval už od počátku a druhý jsem ztratil o výkendu. Nemá někdo nějaké tajné zdroje získávání kabelů, abych se nemusel potýkat se reklamací kvuli kabílku?

Ved skus reklamovat len ten kabel ktory nefunguje (napis predajcovi ze co s nim). Ale on to mozno neni stejny jak ten prvy kabel, mozno to je len nejaky nabijaci, a ten druhy bol datovy. Nebol k tomu nejaky navod kde by to bolo napisane?

Principialne ak nemaju mikro - mikro kabel tak si mozes kupit aj mikro - normalny, a potom zas normalny diera - mikro. Apod.

Na internetu jsem našel že j 5-pinovej, ale naopak ve funkcích má, že je pouze na sdílení napájení. Ale je možné, že je pouze Samsung nenašel jiné využití.
Omlouvám se že vám nerozumím, ale co přesně znamená "hryzie"? :D
Prodejce napsal, že se na kabel optá a že mám případně zaslat celý DAC do servisu do Brna, což ale udělat nechci, protože DAC kromě k mobilnímu telefonu využívám i jako externí zvukovku k počítači a nechci o něj na tu dobu přijít úplně, pokud nebude jiná možnost.

Napis mu ze mu zasles len ten vadny kabel, ne cely DAC. DAC vadny neni. Uz si skusil ten kabel otocit? To bola totiz dobra pripomienka (od bahno nizsie)

Co sa tyka toho napajacieho kabla - aj napajaci moze (a asi aj ma) na konektore 5pinov, ale tie su zapojene inac, nemusia byt prepojene kablom ale len bud spojene aby indikovali nabijacku (mobil sa vie rychlejsie nabijat potom) apod.

Otočení podle očekávání nepomohlo. Tento určitý DAC se chlubí speciální konektivitou s androidem, takže to má pravděpodobně vyřešené. Počkám si na odpověď a případně zkusím, jestli nestačí DAC jen nafotit a poslat jen kabel.

OTG sa detekuje podla napajania, nemusi sa pouzivat ten 5ty pin. DAC je vzdy slave a on to vie, nikdy tam neda 5V napajanie, fon to vidi a prepne sa na OTG (na hosta, a pusti tam napajanie)

Ale otocit kabel treba skusit, ptz ano ten 5ty pin je trochu (resp. uplne :) nestandardizovany.

Na to bych vubec nespolihal. Ono dokonce, kdyby mezi tim patym pinem a zemi byl uplne ten spravnej odpor a phone to umel korektne detekovat(coz jich ale umi jen opravdu malo), tak by port mel umoznit nabijeni a OTG soucasne. Norma na to je, implementace zhusta chybi.
EDIT: navic, podle napajeni je to tezce nespolehlivy - 4.5 vs 5.1V. Co vim, jede to podle pinu.