Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna displeje u notebooku

Zdravím, mám Lenovo Y50-70, verze s FHD TN displejem, ntb je naprosto dokonalý pro mé účely, až na displej, jehož barvy a porozorovací úhly jsou opravdu katastrofální, takže bych ho rád vyměnil.

Hodil jsem do porovnání 5 adeptů na výměnu, ale nevyznám se úplně ve všech těch parametrech, tak kdyby byl někdo tak hodný a mrknul se mi na to, budu rád.

http://www.panelook.com/modelcompare.php?ids=19846 ,17533,19049,19048,24666

Děkuji.

Pozorovací úhly ale při práci zase tolik nevadí :D Raději si pořiď externí monitor, jestli na tom upravuješ fotky. Při hrách to ani tak nepoznáš.. Btw konektor a rozměry budou sedět? O záruku chceš přijít?

Výměnu za jiný jsem nikdy nedělal ale dejme tomu. Aby jsi měl jistotu tak panel musí sedět jednak rozměrem a montážními body. Dále pak musí mít stejný konektor na připojení se stejným počtem pinů a jako poslední by to mělo mít stejný grafický čip/řadič na tom LCD. Pokud by to bylo jinak tak by nemuseli sedět logické výstupy. Pro jistotu si to zkontroluj jestli sedí vývody pinů.