Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čudné hučanie notebooku

Dobrý deň,

potreboval by som poradiť s jedným problémom:
Vždy keď hrám dajaku hru alebo nejako trocha zaťažím notebook tak to zrazu začne poriadne hučať (hučí to 3 min. potom na 20 sek. stíchne a znova začne hučať). Keď notebook moc nezaťažujem tak to nehučí. Skúsil som notebook vyčístiť od prachu ale nezabralo to.
Neviete čo mám urobiť aby to už nehučalo?

Co si kontroloval? Mas rontgenove oci ze vidis na drat cez izolaciu ze neni ulomeny? Kyval si s dratom?
60° je ok. Mohli ti dat aj nejaky nahovno vetrak apod. (ne tvoj). Odnes im reklamovat tu opravu. (inac neviem jak a preco ti menili CPU, normalne je napajkovany a menit to moc nejde. A menit CPU neni dovod takmer nikdy. Takze ti asi trieskali nejake kraviny. Menili jaky za jaky?