Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba hlášená při otevření jakékoliv složky!

Nainstaloval sem si vzhled vista Vista inspirat bricopack.
Musel se po instalaci měnit nějakej soubor v windows/system32
a ted když otevru cokoliv(internet,ovládací panely,tento počítač,koš, dokumenty atd. objeví se mi tam chyba,taková jak se má kliknout neodesílat,jkamile to zmáčknu složka net se zavře!nevite co mám dělat??nebo jak mám odinstalovat ten vzhled vista???
Dík

Warning : the use of a BricoPack installed without following our instructions can make your system down. Before installing this BricoPack, please read the instructions page "about the BricoPacks". You must not install this pack on Windows x64

A ono to nejde normální cestou odinstalovat? Co píšou v těch instrukcích?
V Review na Softpedii je:

If you don’t like it, you could always use your System Restore and go back to the blandness of the XP that you know.