Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 970 nebo R9 390?

Zdravím,

Prosím poraďte kterou kartu pořídit, vím že obě karty jsou na tom s cenou velice podobně. Karta by byla určena k občasnému hraní a renderování videa.
Monitor 1080p.

Procesor mám AMD FX 8350 OC na 4,5Ghz ale zdroj Seasonic 520W.. obávám se že bych v případě R9 390 musel investovat i do nového zdroje. Ve specifikacích píší min. 750W zdroj. Kterou kartu tedy zvolit?

No já mám 550w seasonic gold 520w na 12v větvy. Mám r9 390 sapphire a fx 8350 a není problém. Celá sestava max 450w, takže 100w rezerva. Výrobci totiž počítají, že hodně lidí ***** na zdroje a koupí klidně zdroj za 1000kč nebo méně.