Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po update biosu nejde spustit ntb

Zdravím, mám problém s notebookem... Napadlo mě, že když si aktualizuji bios, tak že bude ntb lépe šlapat, tak jsem si na oficiálních stránkách aceru našel svůj typ ntb a tam jsem stáhnul nejnovější bios, normálně se to nainstalovalo, ale pak se to restartovalo a je tam napsáno : Checking media (fail) a pak tam skočí modrá tabulka : Default Boot Device Missing or Boot Failed... když dám OK, tak se mi spustí Boot Manager, kde je jen ěx Network boot, který když vyberu, tak jsme zase tam, kde jsme byly (Checking media(FAIL))... instalační CD windowsu to nenačte.... Další problém je, že mám zamknutý BIOS, který jsem nezahesloval....nevim čím to je, ale nemůžu se nikam dostat...Notebook je k nepoužití. Předem děkuji za odpověď. Ještě nutno dodat, že se jedná o notebook : Acer Aspire E1-510.

BIOS nikdy nespravi to ze bude system rychlejsi ! Ty si asi neaky amater co iba hra hry ked take nevie lebo BIOS iba opravuje chyby a pridava pordporu na ine komponenty.
A tebe ostava uz len zaviest ten notebook do servisu alebo ten šit vyhod a kup si NIE Acer sračku....