Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drobná vibrace-rezonance Lenovo A6000

Dobrý den, mám takový problém a nevím co s tím. Mám asi týden nový lenovo A6000 vše funguje suprově, gps foták, spokojenost. Ale zjistil jsem, že když napři položím tak něco na jedné stranně zavibruje. pravá strana kde je foták. Nevím co by to mohlo být, asi něco uvolněného uvitř telefonu. Prostě je slyšet jak uvnitř něco slabě zarezonuje. Nevíte čím by to mohlo být ?

Zní to spíš jako štěrkání, ne? Chci říct, není to žádná haptická odezva, mám pravdu? Nic není uvolněno, jedná se o samotný foťák. Nevím, co to je (vždy jsem si myslel, že je to pohyblivá čočka, protože když otevřete fotoaparát appku, tak štěrkání přestane, když foťák zaostří), ale dělá to i můj a dělal to i můj starý Galaxy Ace.