Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava 15k

Dobrý večer, jsem PC amatér a skládám si PC může mi někdo zdatnější v tomto oboru říci, zda-li jsme zvolil dobré komponenty. PC by měl sloužit pro občasné hraní s cenou do 15k. Děkuji

Ty hry rozjedeš plynule, ale ne na max a budeš si muset pohrát s detaily. Každopádně za mě, vybral sis v této ceně hodně dobrou kombinaci. Vždycky je co vylepšovat, ale na úkor ceny a kvality a ty ses dostal na cenu a kvalitu, kterou jsi chtěl. Takže je to v pohodě. Každý má jiné preference komponentů. Jeden chce Crucial, druhý Corsair a třetí Kingston. Všechny jsou si hodně podobné a ve finále to stejně chce mít štěstí na kus.

Vraceli je protože nešli koupíš dual a obě v hajzlu to i opakovaně a když poruchovost respektivě nefunkčnost (akorát slovíčkaření když nefungujou)potvrdí sám prodejce co dodat,nevím z čeho usuzuješ že jsou všichni troubové a neví co kupujou.(zajímavé že u starších Kingstonů i jiných RAM tohle nebylo)