Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 8 nebo 10 pro dotykovy notebook

Zdravim

Mam dilema zda si rezervovat upgragrade z win 8 na win 10 na svem dotykovem notebooku z hlediska ovladani.

Pouzivam myš i dotykovy displej tak 50:50 tak bych potreboval poradit co by bylo pro me pohodlnejsi

Predem dekuji za vase nazory a pripadne oduvodneni

Rezervovat nic nemusis, na Win 10 mozes prejst aj bez rezervacie. Ale potrebujes mat (udajne) Win 8.1 (Win 8 nestaci).
Na prechod mas polroka cas, az budu vyladene ovladace na Tvoj notebook a odstranene prvotne chyby.
Mozes sledovat stranku vyrobcu notebooku a az ked sa objavia prislusne ovladace, tak potom uvazuj o Win 10.

• Od toho je dostupna verze "Windows 10 Preview", aby jsis udel predstavu.

Pouzivam myš i dotykovy displej tak 50:50 tak bych potreboval poradit co by bylo pro me pohodlnejsi

• Co pouzit, uz je jen pohodlnost a preference uzivatele.