Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB3 kopírování ve Win7_64

Na jiném místě jsem se ptal na podobnou věc ohledně rychlosti přenosu dat přes usb3.
Problém působil vadný port na disku AdataHV620, kde se to fyzicky zasekávalo.
Nicméně v principu mě ajímá, jestli se dá něco udělat v tomto případě, mimo volby esata rozhraní, atd.:
Zkušebně dám kopírovat 1soubor velký 2GB (usb3->interní sata3disk). Na začátku naskočí závratná rychlost 800MB/sec, která se postupně snižuje až k 50KB a 5% před dokončením zastaví úplně (aspoň podle info dialogu). Po 20vteřinách bez jakéhokoliv oznámení se kopírování normálně dokončí. Čím to může být? Souvisí to nějak s cachovaním souboru v os, nebo něco podobného?
díky za reakce
Petr

Nejakej nesmysl.

To kopirujes v Pruzkumniku? Nepouzivat, Total Commander a pak se muzeme bavit.

Zkus to rovnou na jinem PC, at hned zjistis, jestli to dela ten externi disk nebo pocitac.

format souboru na discich NTFS?