Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada starého zdroje Seasonic SS-200SFC

Do staršího (atypického desktop) case sháním nový zdroj. Teď tam je Seasonic SS-200SFC Active PFC http://seasonic.industrialpartner.com/power-supply /ss-200sfc-active-pfc.htm.
Měl by to být asi nějaký micro SFC, jenže v tomhle případě je zásuvka s vypínačem i na druhé straně vývod kabelů na těch nejmenších stěnách (100x63mm). Stačilo by asi i těch 200W, ale mohlo by být i o něco víc. Chtěl bych něco nového, co by se dalo koupit v tuzemsku.

Tak tohle si samozřejmě umím najít taky. Jenže bohužel žádný z nich neodpovídá tomu, co jsem v příspěvku popsal - umístění čela a vývodů napájení. Vypadá to, že jediné řešení bude koupit nějaký TFX zdroj a na to malé čelíčko si udělat jednoduchou "redukci".
Měním ho pochopitelně proto, že přestal fungovat.