Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Input Not Support na druhém monitoru

Dobrý den. Mám takový problém s mám druhým monitorem. Je to starší monitor, 1280x960 nicméně až do dnes byl plně funkční. Mám zapojené monitory dva, jeden (hlavní) přes HDMI, druhý (nefunkční) přes VGA. Přes obrazovku lítá nápis Input Not Support a nejde s tím nic dělat. Jediné, co jsem vypozorval je, že při spuštění cca 30 sekund funguje, pak dvakrát blikne, chvíli funguje a při třetím bliknutí začne lítat onen nápis. Zkoušel jsem už nastavit všechno možné a pořád nic. Nevím si s tím už rady.. Nemá tady někdo podobnou zkušenost? :-)

No, ještě jeden poznatek - Připojil jsem to k dalšímu PC - vše šlapalo jak má.. Připojil jsem to zpátky.. a cca 2 minuty všechno fungovalo jak má.. a po dvou minutách zase problikalo a konec.. Input Not Support.