Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook msi ano/ne

Dobrý den, můj dotaz se týká notebooku MSI GP60 2QE-872XCZ Leopard potřeboval bych tedy poradit jestli má cenu do toho jít. Na ntb budu hrát hry asi jako LOL , Gothic 3 , a občas i něco novějšího např.: shadow of mordor( to bych si přál aby na tom šlapalo, ale myslim že to pujde když jsem se díval HW nároky) a pak je tu i programování související se školou. Notebook si vybírám dost dlouho a pořád se nemohu rozhodnout. Budu vděčný za všechny vaše názory a rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu přece nechceš. (karel)

• Trosku hlucnejsi v zatezi, ale staci..
(Stale nechapu, kam jako chodite hrat, ze nezakupujete spis vykonejsi stolni?)

pak je tu i programování související se školou

• Programovat v cem, v jakém SW? Na to staci obycejny dual-core a "Intel HD".
(Urcite bych se chtel do skoly tahat s "5Kg" Kurv.u.)