Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows

Chci se zeptat mám notebook ASUS EEE PC 1000H na kterém mi odešel hard disk koupil jsem nový který se vložil ale nejde mi nainstalovat OS instaluji win xp instalace jede pak notebook vyžaduje reset.Restartuje se a nic nenačte maximálně mě to pustí znovu dát instalaci windows
Změna kategorie, původně: Software (karel)

"nechal jako jeden" to znamena co? Mas zrusit vsetky oddiely a potom nanovo spustit instalaciu (nebudu tam ziadne oddiely) a kliknut na prazdne miesto a na "Dalej". Nic nevytvaras ani neformatujes. Potom to po restarte nabootuje, ak si nastavis spravne boot order. (to si nastav uz pred instalaciou, HDD na prve miesto, a instaalcku spust cez bootmenu F10-F12 apod)

To taky nemám páru jak na to mrknu se když tak na netu. Ted dělám to co jsi psal před tím dal jsem na první boot místo HDD spustil jsem to přes klávesu F10 dal jsem instalaci jen co to načte vše smáznu dám instalaci na prázné místo před tím to ještě nechám formátovat a uvidím co a jak.

sa ukludni je to jeho vec :) Ja som mal smart hlasku na jednom disku uz pred 10 rokmi a este stale by fungoval, keby som ho vybral a zapojil :) Dokonca po case ta smart hlaska zmizla :D

P.S. ale suhlas ze instalovat Win na taky disk je blbost. Potom bude pisat preco mam furt 20sekundove zaseky vo Win :)

disk môže byť vadný na milion spôsobov,

jednoznačne je potrebné otestovať celý povrch na chyby, ak by výskyt chýb bol koncentrovaný, vadnú oblasť ide "izolovať" nástrojom na správu partícii označiť danú oblasť ako skrytú, v prípade že MBR je v poriadku, disk sa dá použiť

ak sa chyby vyskytujú po celom povrchu alebo dokonca začiatok disku, MBR, niet co riešiť, je to už elektronický odpad

.... :puff:

Tak nakonec když jsem to vše odstranil nechal jako jeden oddíl bez cesty podařilo se mi na disk windows nahrát ale pokaždé při zapnutí se tam objeví tohle yaD pak dám F1 po chvilce a zmizne to. nedá se to nějak odstranit a nebo spíš bych rád věděl jak ten disk přesně otestovat. abych věděl co je na něm špatné díky