Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mikrofonem - win 8.1

Dobrý den.
Mám celkem nemilý problém objednal jsem si mikrofon trust starzz mikrofon.
Dnes mi přišel a když se snažim mluvit jsem strašně moc potichu a když jdu do nastavení mikrofónu tak tam nemám zesílení - je tam jen mikrofon a to mam na 100%

Mám win 8.1 .. je to problém kvůli tomu? U mikrofonu na sluchátkách mi to jde nastavit ( jak mikrofon tak zesílení )

Neví někdo co stím ?? :-(

Když tam zapojím normálně sluchátka s mikrofonem tak dám --> vlastnosti mikrofonu --> Upřesnit --> A tam je normálně Hlasitost mikrofonu. + boost mikrofonu.

ALE když zapojím ten nový mikrofon tak tam je pouze to nastavení hlasitosti mikrofonu..