Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahrazování textu

zdravim,asi to vypada jako hloupej dotaz,ale mam problem s nahrazováním textu. zkousel sem to ve wordu i v openoffice. de o to ze mam text ve formatu např.

06:00

06:20

06:40

06:50

07:15

a potřebuju do:

06:00 1

rucne to delat doopravdy nechci je to velmi obsahly soubor co pak vkladam do db. word proste nebere prazdne radky pri nahrazovani,takze opravdu nevim,jestli na to vi nejaky figl od sekretarky:) byl bych mu vdecny. diky

V PSPadu bych to řešil jednoduchým makrem, Word makra umí také, takže to zkus:
stoupni si na začátek řádku s časem
zaznam makra
end mezera del end del dolu home
ukoncit zaznam

pak jen podrzet klavesovou zkratku, kterou jsi makru přiřadil

Další možností je nahrazování s regularními výrazy...